Umów się na badanie wzroku Optyk, Optometrysta Lubin

Pierwsza Promocja:
Soczewki progresywne klasy PREMIUM trzech producentów w duetach Szajna, Hoya, Shamir

Dwie pary soczewek progresywnych, mogą być dla Ciebie lub kogoś bliskiego, płacimy za jedną parę. Oferta ważna z kodem WWWDUO01.

druga para soczewek progresywnych dla Ciebie lub kogoś bliskiego

Soczewki progresywne to bardzo zaawansowany produkt a jednocześnie bardzo ułatwiający życie osobom po 40 roku życia. Wyraźne widzenie na wszystkie odległości bez zmiany okularów jest warte wiele.

Teraz możesz zapłacić o połowę mniej przychodząc do salonu we dwie osoby zainteresowane okularami progresywnymi. Jeżeli zamówicie je w ten sam dzień to płacimy tylko za jeną parę.

Przykładowe ceny:

   • Nasz najlepiej sprzedający się produkt Soczewki progresywne X-Master z najlepszymi powłokami w cenie od 1800zł za dwie pary.

   • Jeżeli zależy Ci na pocienieniu soczewek to 25% cieńsze i lżejsze w cenie 2020zł za dwie pary.

   • Soczewki Fotochromowe – czyli przyciemniające się pod wpływem słońca to koszt od 2348zł za dwie pary

  • Jeżeli zależy Ci na pocienieniu soczewek fotochromowych to koszt wynosi 2800zł za dwie pary
  • Najbardziej innowacyjne Soczewki na świecie –  japońska firma Hoya, ich najlepszy model MySelf w cenie 4300 zł za dwie pary soczewek dla dwóch osób.
  • Jeden poziom niższa wersja Mystyle V+ z firmy Hoya za 3200zł za dwie pary dla dwóch osób.
  • najchętniej sprzedawana soczewka firmy HOYA Lifestyle 4 w cenie 2900 zł za dwie pary soczewek.

Duety bez kryterium mocy! Takiej oferty jeszcze nie było!

Soczewki progresywne X-Master to gwarancja że przyzwyczaisz się do okularów progresywnych, posiadają bardzo szerokie pole widzenia pozbawione aberracji. VEO X-Master to najwyższej klasy soczewki progresywne wykorzystujące topowe rozwiązania technologiczne. Gwarantują najniższy poziom aberracji i najszersze pola widzenia.

Mamy w ofercie też tańsze soczewki progresywne i zawsze dobieramy okulary do potrzeb i wymagań klienta.

Umów się na badanie wzroku w Solomijka Optyk, Optometrysta Lubin

Druga Promocja:
pocieniane soczewki progresywne indywidualizowane klasy premium

-40% rabatu za soczewki o współczynniku załamania 1.6 które są o 25% cieńsze. Oferta ważna z kodem WWWCIE02

Soczewki wykonane z materiału o MR-8 o współczynniku załamania 1.6 i pełnej ochronie przed promieniowaniem UV zarówno w wersji bezbarwnej jak i fotochromowej.

Tu mamy do zaproponowania konstrukcję premium X-Master oraz konstrukcję EGO Pro X2, w cenie 1400zł za parę soczewek progresywnych.

Trzecia Promocja:
pocieniane soczewki progresywne indywidualizowane 1030zł bez względu na współczynnik załamania (stopień pocienienia)

-30% rabatu za soczewki o współczynniku załamania 1.5 

– 40% rabatu za soczewki o współczynniku załamania 1.6 

– 50 %rabatu za soczewki o współczynniku załamania 1.67 

Oferta ważna z kodem WWWCIE02

Supermedio to soczewki idealnie zbalansowane, proste w doborze i łatwe w adaptacji. Wykorzystują technologię DGA znaną, między innymi, z soczewek X-Master. VEO Supermedio stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które korzystały już wcześniej z prostszych soczewek progresywnych lub będzie to dla nich pierwsza para.
Supermedio zapewniają łatwość adaptacji i bezproblemowość doboru. Użyte w nich rozwiązania technologiczne sprawiają, iż skuteczność redukcji aberracji jest na bardzo wysokim poziomie i soczewki można rekomendować wszystkim, bez względu na wartość addycji.


Czwarta Promocja:
nieindywidualizowane soczewki progresywne


-50% na VEO Comfort Plus w cenie od 670zł za parę. Oferta ważna z kodem WWWFUT03.

Soczewki VEO Comfort Plus świetnie wprowadzają w świat okularów progresywnych. Zapewniają zrównoważone widzenie na każdą odległość. Mapa soczewki progresywnej jest obliczona w oparciu o indywidualną wadę wzroku, rozstaw źrenic oraz wysokość położenia źrenicy.

Są doskonałą alternatywą dla okularów progresywnych oferowanych w galeriach handlowych przez niewykwalifikowanych optyków którzy nie mierzą parametrów indywidualnych takich jak kąt pantoskopowy, kąt wygięcia oprawy, odległość od rogówki do tylnej powierzchni optycznej – Vertex Distance. Te parametry są ustawione jako standardowe.

Adaptacja do takich soczewek może trwać dłużej albo dana osoba nigdy się do tych soczewek może nie przyzwyczaić. Częściej konieczne są ruchy głowy w celu znalezienia wyraźnego i ostrego obrazu na zadaną odległość.

 

 

Okularowe soczewki progresywne to wyrób medyczny wykonywany na zamówienia, należy stosować zgodnie z instrukcją używania.